• Tennisrackets, baan en logo doordraaiers

    Liselotte Klein

11-9: Jeugd open inloop tennis en padel

01-09-2019, 13:01 | Lezersnieuws | Ingezonden via website

Datum:

woensdag 11 september 2019, 16:00 tot woensdag 11 augustus 2021, 17:30

Locatie:

Koedijk 3
L.T.V de Doordraaiers
Houten

Jeugd open inloop 11 september 16.00-17.30 uur

Heeft je kind nog nooit getennist of gepadelt en ben je benieuwd of dit een sport is die bij hem/haar past? Of heeft je kind al kennis gemaakt met tennis/padel en wil je nu onze club wat beter leren kennen? Kom dan naar onze jeugd open inloop op woensdagmiddag 11 september van 16.00 uur tot 17.30 uur. Je kind kan dan meedoen aan een (tennis/ padel) clinic, verschillende tennis en padel challenges doen, een tennisles van onze jeugdleden bekijken en uiteraard vertellen we jou (en je kind) graag van alles over de activiteiten bij ons op de vereniging (L.T.V. De Doordraaiers in Houten). Inschrijven is niet nodig. Je kunt de vereniging vinden aan de Poort van Wulven 2 in Houten. Voor vragen kun je contact opnemen met jeugd@doordraaiers.nl. Oh ja, als je nog geen racket hebt, dan kun je gewoon een racket lenen op de vereniging. Tot ziens op 11 september! LTV De Doordraaiers